Dürüstlük ve Güven

Yürüttüğümüz her işte, var olduğumuz her alanda Yönetim Kurulu Başkanı’mızın da dediği gibi “bir numaralı vazgeçilmez ilkemiz dürüstlüktür.” Zeki Mensucat ailesi olarak güvenin en büyük erdem olduğunun farkındayız. İş yerimizde de dürüstlük ve güvenin büyük bir hazine olduğunun farkında olup, çalışanlarımıza da bunu aşılamaya çalışıyoruz.

Değer Oluşturma

Ortaya çıkardığımız her üründe gerek ülke ekonomisi gerekse de insanımız için faydalı, etkili, ortak bir değer oluşturma en temel hedeflerimizdendir.
DEĞERLERİMİZ

Girişimci, yenilikçi

Bu zamana kadar şirketimizde girişimcilikle yer aldığımız tüm faaliyetlerde yenilikçiliğe verdiğimiz önemle inovasyon, Ar-Ge, teknolojiye yatırım yapıyoruz. Hem yeni ürünler geliştirerek hem de aynı ürünü daha az maliyetle üretebileceğimiz geliştirilmiş süreçlerle diğer firmalardan hep bir adım ilerde olacağız. 

Daima Gelişme ve En İyi Olma 

Yapılan her bir yatırımda nasıl daha iyisini ortaya koyabiliriz kaygısını yaşar ve sahip olduğumuz know-how ile beraber en iyi olma yolunda durmadan, yorulmadan, bıkmadan ilerleriz. Farkındalık Sektörde olup bitenleri gözlemler, yatırımlarımızı daha önceden planlar, uygular, kontrol eder ve önlemler alırız.

İnsana Değer Verir, Değer Kazanırız

İnsan kaynağına verdiğimiz önem derecesinde, karşılığını alarak çalışanlarımız ile daha değerli bir firma oluyoruz. Çünkü en büyük sermayemiz insan kaynağımız olup, geleceğe yatırım yapar geçmişten ders alırız.

  • Son Teknoloji
    Üretim Tesisi
  • Yüksek
    Kaliteli Hizmet
  • Innovation

Sertifikalarımız