50 Yıla Varan Deneyim ile

ÜRETİMDE KALİTE!

Hakkımızda

Türkiye'nin en büyük iplik üreticilerinden biri olan ZEKİ MENSUCAT, 1973'den beri üretimine devam etmektedir.

Zeki Mensucat Hakkında

Zeki Mensucat San. Ve Tic. A.Ş. Güneydoğu Anadolu’nun köklü firmalarından biri olarak 1973 senesinde battaniye ve kilim üretimi ile başlamış, 1983 senesinden sonra faaliyetlerine akrilik iplik üretimi ile devam etmiştir ve 1993’de Gaziantep 1. Organize Sanayi Bölgesinde akrilik iplik üretim tesisini devreye almıştır. 2003 yılından itibaren faaliyetlerini Akrilik İplik ve Karışımlı İplik üretiminde sürdürmektedir. Bugün, Gaziantep 3. ve 5. Organize Sanayi Bölgelerinde 58000 m² kapalı, toplam 105000 m² açık alanda, 850 kişiyi aşan çalışanı ile faaliyet göstermekte olup sürekli dünya pazarları takip edilerek hizmet verilmektedir.

Hakkımızda
Neden Zeki Mensucat?

Zeki Mensucat kaliteli iplik üretimini her zaman ön planda tutmuş, müşteri memnuniyetine önem vererek her zaman ileriyi hedeflemiştir.

Entegre Tesis

İşletmemiz günlük 100.000 kg elyaf boyama kapasitesine sahiptir. Aynı zamanda günlük 70.000 kg akrilik, viskon, yün ve karışımlı iplik üretimi, aylık 2100 ton akrilik stapel, parlak, yarı mat triko ipliği, halı ipliği ve karışım iplik üretimi yapmaktadır.

İstenilen Renklerde

Bugün iki ayrı fabrikadan oluşan üretim tesisimizde, ihtiyacınıza uygun renklerde, özel harmanlarımız ile özel tip ve renkte iplik üretimi yapılmaktadır. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Deneyim

47 yılı aşan deneyim ile örme ve dokuma sanayinin ihtiyacı olan ipliğin temini konusunda üstlendiği misyonu kurulduğu günden bugüne başarı ile yerine getiriyoruz.

Sertifikalarımız
Ürünlerimiz

Gereksinimlerinizi karşılayabilen
geniş bir ürün yelpazesi

İletişim

BİZE ULAŞIN

İLETİŞİM
Drag View Kapat play
0%