Zeki Mensucat

Yün Karışım

%100 WOOLEN DOKUMA İPLİĞİ:

Nm 7 ile Nm 24 arası tek veya çok katlı, genel olarak halı sektörüne yönelik ipliklerin üretimi firmamızda yapılmaktadır.

KARIŞIM İPLİKLER:

VİSKON-AKRİLİK KARIŞIMI RELAX KATLI İPLİKLER:

Nm 7 ile Nm 50 aralığında tek kattan 8 kata kadar viskon/akrilik karışımı ipliklerin üretimi yapılmaktadır.

NYLON 6.6-YÜN KARIŞIMI RELAX KATLI İPLİKLERİ:

Nylon 6.6 elyafları ile yün elyafının karıştırılıp ring spinning işlemi ile eğrilmesi sonucu Nm 7 ile Nm 24 arası tek veya çok katlı, genel olarak halı sektörüne yönelik ipliklerin üretimi firmamızda yapılmaktadır.

HALIDA İPLİK EZİLMESİNE SON(AKRİLİK YÜN KARIŞIMI YÜKSEK REZİLYANSLI İPLİKLERİN ÜRETİMİ):

Firmamızın belirlediği özellikte Akrilik ve Yün elyaflarından Nm 7 ile Nm 24 aralığında Ring Spinning yöntemiyle üretilen bu iplikler halıda yüksek rezilyans sağlayarak halı kullanım ömrünü artırmakta ve aşınmaları önlemektedir.

İNSAN DOSTU ANTİ-STATİK POLYESTER (ANTİ-STATİK KARAKTERDE PET/AKRİLİK İPLİKLERİN ÜRETİMİ):

Kimyasal yapısından dolayı yapısına çok az nem kabul eden ve bundan dolayı yalıtkan olarak nitelendirilen polyester elyaflarını, polyesterden daha yüksek nem absorblayabilen ve inceliğini firmamız teknik ekibinin belirlediği akrilik elyafları ring spinning işlemi ile birleştirilip, Nm 7 ile Nm 24 arasında tek veya çok katlı anti-statik PET ipliklerinin üretimi firmamızda yapılmaktadır.

HALIDA DESEN TASARIMINDAN BİZİMLE KURTULUN;

Halı sektöründe kullanılmak üzere farklı renklerde boyanmış akrilik/polyester karışımı iplikler ile desensiz olarak tezgahlara gönderilen halıların kendinden desen oluşturulması yapılabilmekte olup, söz konusu ipliklerin üretimi ve tedariki firmamız tarafından garanti edilmektedir.

Drag View Close play
0%